Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Passion North Corset Black

TOP 20 v kategorii Dámské erotické korzety

Passion North Corset Black

Odhal svou smyslnou stránku s korzetem NORTH CORSET a staň se bohyní svůdnosti! Představujeme ti jedinečný korzet z prémiové kolekce DEVIL COLLECTION, který ti dodá sebevědomí...
Garantovaný nákup z ErosStar.cz

Do týdne • Více variantDárek59 Kč363×neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč1×neověřená recenzeDalší informace
Skladem • Více variantDárek49 Kč93 % • 2 545×recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 15 953×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč83 % • 605×recenzíDalší informace

černé

• , zakoupeno v xSexShop.cz

úžasný korzet, skvěle sedí

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Je to přesně to, co jsme si představovali a velmi se nám právě tento korzet líbí. Je krásně zpracovaný a už na pohled při vybalování nás zaujal. Splňuje to, co jsme od něj očekávali a přináší nám potěšení. Velmi dobře se v něm cítím a také se v něm mému partnerovi velmi líbím. Určitě to pro nás byla dobrá koupě a také cena tomu odpovídá. A naše očekávání právě tento korzet určitě předčil. Z této velké nabídky nás také nejvíce zaujal.

Značka
Barva
černé

Odhal svou smyslnou stránku s korzetem NORTH CORSET a staň se bohyní svůdnosti!

Představujeme ti jedinečný korzet z prémiové kolekce DEVIL COLLECTION, který ti dodá sebevědomí a promění tě v ikonu ženskosti. Tento černý klenot je vyroben z prvotřídních materiálů, které perfektně obepnou tvé křivky a vytvarují tvou postavu do neodolatelných tvarů.

Otevřený rozkrok a viditelná prsa ti umožní odhalit své nejsvůdnější partie a vzbudit v každém muži touhu, kterou nedokáže ovládnout. Elastický materiál se přizpůsobí každému tvému pohybu, zatímco stále drží svůj tvar, abys vypadala dokonale po celou dobu nošení.

Stahování na přední straně korzetu ti umožní upravit si jej přesně podle tvých představ. Lesklá černá stužka dodává korzetu nádech luxusu a elegance. Nastavitelné pásky ti poskytnou maximální pohodlí při připínání punčošek, takže se můžeš soustředit pouze na to, abys vypadala a cítila se skvěle.

Smyslná krajka v kombinaci s poloprůhlednou látkou vytváří dokonalou souhru, která podtrhuje tvé ženské přednosti. Elegantní černá barva je symbolem svůdnosti a dodá ti nádech tajemství, kterému nikdo neodolá. Součástí balení jsou také tanga s krajkou kolem pasu, která dotváří tento neodolatelný set.

NORTH CORSET je dostupný v několika velikostech, ze kterých si vybereš tu pravou právě pro tebe. Obleč se do tohoto sexy korzetu a prožij noc plnou vášně a nezkrotné touhy, na kterou nikdy nezapomeneš.

• Prémiová kvalita materiálů pro maximální pohodlí a dokonalé vytvarování postavy
  • Otevřený rozkrok a viditelná prsa pro odhalení tvých nejsvůdnějších partií
  • Nastavitelné pásky a stahování pro individuální přizpůsobení
  • Smyslná kombinace krajky a poloprůhledné látky pro neodolatelný vzhled
  • Součástí balení jsou tanga s krajkou pro dotvoření kompletního svůdného setu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárek49 Kč93 % • 2 545×recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma93 % • 11 203×recenzíDalší informace